Hakkımızda

Hakkımızda

Ata Rail Taşımacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş ülkemizin ve sanayicilerimizin lojistik sıkıntılarını çözmek amacıyla kurulan, temiz taşımacılık temiz çevre politikasıyla hareket eden ve bundan dolayı demiryolu taşımacılığına birincil derecede önem veren bir firmadır.

Tecrübeli kadrosu ve yeni ekipmanlarıyla verilebilecek en iyi hizmeti vermeye çalışan firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayıp onlara gerekli çözümleri sunmaktadır.

Şirketimiz Gaziantep/Başpınar Organize Sanayi Bölgesi’nde her türlü depo, antrepo hizmetini de değerli müşterilerine verebilmektedir

Nereye isterseniz oraya”, “Hedefi siz belirleyin, rotayı biz çizelim”

“Nereye isterseniz oraya” “Hedefi siz belirleyin, rotayı biz çizelim” sloganlarıyla yola çıkan şirketimiz; demiryolu konvansiyonel vagon ve konteyner taşımacılığı, blok tren taşımacılığı hizmetlerini de kapsayan alanlarda faaliyet göstermektedir.

Ata Rail, sanayicilerimizin, ithalat ve ihracatçılarımızın ve lojistik sektöründeki tüm firmaların çözüm ortağı olmaktadır. Şirketimiz belirtilen destinasyonlara göre her TCDD istasyonundan kapıdan kapıya taşıma yapabilmektedir. Yapılan yurtiçi taşımalarının yanı sıra firmamız, Avrupa, CIS ve Ortadoğu ülkelerine demiryolu ve kombine taşımalar gerçekleştirebilmektedir.

“Müşterilerimiz bizim için çok önemlidir”

Sektöre uygun en modern yükleme ve boşaltma ekipmanlarına sahibiz. Deneyimli yönetici ve çalışanlarımızdan oluşan Ata Rail ailesi olarak müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üstünde görüyoruz. Ata Rail ailesi olarak, tüm imkanlarımızı demiryolu ile kombine taşımacılıkta zamandan ve mekândan bağımsız olarak lojistik ihtiyaçlara yenilikçi çözümler üretmeye harcıyoruz.

“İnovatif fikirler”

Yenilikçi fikirlere sahip olmadan kaliteli hizmet verme kültürünün eskilerde kaldığının farkındayız. Büyümenin, yurtiçi ve yurtdışında şirketimize ve müşterilerimize önemli avantajlar getireceğini düşünüyoruz. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve hizmet kalitemizi arttırmak için gece gündüz çalışıyoruz. Bizimle aynı vizyona sahip yerli ve yabancı çözüm ortaklarımızla gelecek için planlar yapıyoruz.

Her işimizi ilk günkü heyecanımızla gerçekleştiriyoruz.

Bugünü birlikte planlamak, geleceğe birlikte yürümek en büyük dileğimizdir.